Skip to main content

Pincus Plastic Surgery

Empowering You Through Physical Change

DAVID J. PINCUS, MD, FACS – DR MED., CZŁONEK STOWARZYSZENIA AMERICAN COLLEGE OF SURGEONS

NAGRADZANY I CERTYFIKOWANY CHIRURG PLASTYCZNY PO SZKOLENIACH W MIAMI, PARYŻU I BOSTONIE

Doktor Pincus to pionier w dziedzinie operacji plastycznych. Przeprowadza wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne i jest doświadczonym specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej piersi i ciała, w szczególności zabiegów powiększania biustu, redukcji piersi, wtórnej plastyki piersi, korekcji brzucha, liposukcji, brazylijskiego liftingu pośladków i operacji twarzy. Łączy tradycję z innowacją, a do tego dba o komfort swoich pacjentek i pacjentów.

Society Icons

POZNAJ DOKTORA PINCUSA

Przeczytaj opinie i oceń nas

Realself Logo

NIE MUSISZ SZUKAĆ DALEJ – DOKTOR PINCUS I JEGO ZESPÓŁ SĄ NAJLEPSI!
Doktor Pincus jest najbardziej uzdolnionym lekarzem, z jakim miałam do czynienia, a do tego dba o pacjentów i wsłuchuje się w ich potrzeby. Jego ZESPÓŁ TO DAR OD BOGA. Są bardzo mili, traktują pacjentów jak członków rodziny. Jestem ZACHWYCONA efektem. Chciałabym przydzielić im sto gwiazdek. Dziękuję, Panie doktorze, April i Thereso. Kocham Was!
– C.C.

Doktor Pincus i jego zespół są niesamowici i bardzo profesjonalni. Szczególnie pomocne były Theresa, April i Jacqueline. Gdy przyszłam do doktora na pierwszą konsultację, był dla mnie niezmiernie miły, czułam się przy nim komfortowo. Jego zespół był niesamowity i bardzo mi pomógł. W dniu operacji April i doktor Pincus raz jeszcze wyjaśnili mi całą procedurę, zapewniając, że wszystko będzie dobrze, a ja już nie mogłam doczekać się efektów! Przed rozpoczęciem zabiegu doktor Pincus był dla mnie niezwykle miły, więc czułam, że jestem w dobrych rękach. Znieczulenie przebiegło gładko. Serdecznie polecam doktora Pincusa! Bardzo dba o pacjentów, a efekty jego pracy są świetne!
– A.C.

Korekcja brzucha

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
upper body of a woman in lingerie

Brazylijski lifting pośladków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lifting twarzy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Plastyka powiek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

How can we help?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

REQUEST A CONSULTATION
CLOSE